БНСУ-ын Ионсейн Их Сургуулийн нэрэмжит шагнал, тэтгэлэг авсан оюутнууд

БНСУ-ын Ионсейн Их Сургуулийн нэрэмжит шагнал, тэтгэлэг авсан оюутнууд

Үүсгэсэн огноо: 2013-12-10

БНСУ-ын Ионсейн Их Сургуулийн нэрэмжит шагнал, тэтгэлэг авсан оюутнууддаа баяр хүргэе. 

Д/д Эцэг /эх/-ийн нэр Нэр Анги хэсэг 
1 Отгонбаяр Адъяахүү А 440 Шагнал
2 Эрхэм-Очир Билгүүн А 526 Шагнал
3 Баасанжав Мөнхсайхан А 528 Шагнал
4 Сүхбаатар Пагмадулам А 603 Шагнал
5 Батчулуун Батзаяа БА 303 Шагнал
6 Тэмүүлэн Энххүлэг НАС 412 Шагнал
7 Ганбат Ганцэцэг НАЭА 401 Шагнал
8 Энхбат Чагцалдулам НЭМ 402 Шагнал
9 Жамсранжав Одмандах ЭЗ 501 Шагнал
10 Цагаанхүү Доржсүрэн А 404 Шагнал
11 Эрдэнэ Нанжид УАУ 501 Шагнал
12 Ерөөлт Өнөболд НА 301 Шагнал
13 Нармандах Болормаа Сувилахуйн Сургууль Шагнал
14 Залуу эмгэг физиологич клуб Шагнал
15 УАСОН Шагнал
16 MARS клуб Шагнал
17 Бүрнээ Магистр Грант
18 Энх-Орчлон Докторант Грант
19 Гансүх Сувдаа Магистр Грант
20 Бямбасүрэн Энхтуяа Магистр Грант
21 Нямхорол Лүдэвдорж А 125 Тэтгэлэг
22 Гэндэн Базар А 219 Тэтгэлэг
23 Баттулга Мөнхдөл А 220 Тэтгэлэг
24 Цогбадрах Балжинням А 231 Тэтгэлэг
25 Дандар Бат-Оргил А 333 Тэтгэлэг
26 Хорлоо Надмид А 401 Тэтгэлэг
27 Цагаанхүү Доржсүрэн А 404 Тэтгэлэг
28 Ганбаатар Ганчимэг А 407 Тэтгэлэг
29 Амарсайхан Бадмаараг А 416 Тэтгэлэг
30 Цэнд-Аюуш Долгорсүрэн А 436 Тэтгэлэг
31 Амаржаргал Арлунгоо А 436 Тэтгэлэг
32 Бадамсүрэн Соёлмаа А 505 Тэтгэлэг
33 Эрдэнэбаяр Ариунзул А 505 Тэтгэлэг
34 Батболд Саранзаяа А 519 Тэтгэлэг
35 Бямбаа Батгэрэл А 520 Тэтгэлэг
36 Пүрэвдорж Мөнхбадрал А 523 Тэтгэлэг
37 Очгэрэл Баатархуяг А 606 Тэтгэлэг
38 Батдорж Нансалмаа А 616 Тэтгэлэг
39 Батмөнх Гэрлээ БА 202 Тэтгэлэг
40 Энхжаргал Баасансүрэн БА 202 Тэтгэлэг
41 Баяндай Гарьд БА 301 Тэтгэлэг
42 Төрбаатар Тунгалагтамир БА 301 Тэтгэлэг
43 Цэндбазар Сайнзаяа БА 401 Тэтгэлэг
44 Ламаажав Төмөрсүх БА 501 Тэтгэлэг
45 Пүрэвдорж Даваажаргал НА 401 Тэтгэлэг
46 Батболд Эрдэнэсайхан НАС 301 Тэтгэлэг
47 Отгонбаатар Дөлгөөн НАС 305 Тэтгэлэг
48 Ганбат Баясгалан НЭМ 201 Тэтгэлэг
49 Аюурзана Мөнхтуул НЭМ 206 Тэтгэлэг
50 Батхуяг Хулан НЭМ 302 Тэтгэлэг
51 Насанбуян Буяннэмэх НЭМ 402 Тэтгэлэг
52 Гонгорсүрэн Мягмарсүрэн НЭМ 501 Тэтгэлэг
53 Цэцэгдэлгэр Тамир УАУ 103 Тэтгэлэг
54 Батбаяр Пагамсүрэн ЭМЭЗ301 Тэтгэлэг
55 Энхболд Энхтунгалаг ЭМЭЗ401 Тэтгэлэг
56 Түмэнбаяр Ломбодорж БА 108 Тэтгэлэг
57 Нэргүй Дуламсүрэн А 224 Тэтгэлэг
58 Хэнмэдэх Гэрэлт-Од А 203 Тэтгэлэг
59 Сайханбаяр Одончимэг А 211 Тэтгэлэг
60 Лувсандандар Заяа А 303 Тэтгэлэг
61 Осгонсандаг Номин А 304 Тэтгэлэг
62 Батсуурь Золбоо А 332 Тэтгэлэг
63 Дандар Бат-Оргил А 333 Тэтгэлэг
64 Гинжболд Мөнгөнзул А 333 Тэтгэлэг
65 Баасансэрээтэр Дөлгөөн А 335 Тэтгэлэг
66 Даваадорж Мишээл А 403 Тэтгэлэг
67 Дарамжав Долгион А 407 Тэтгэлэг
68 Цоодол Цэрэнпил А 409 Тэтгэлэг
69 Энхтуяа Сэлэнгэ А 423 Тэтгэлэг
70 Дамдинсүрэн Эрдэнэсувд А 429 Тэтгэлэг
71 Төрмандах Мөнхзул А 434 Тэтгэлэг
72 Гантулга Оюунболор А 439 Тэтгэлэг
73 Эрхэмбаяр Ренчиндорж А 440 Тэтгэлэг
74 Ганболд Халиун А 440 Тэтгэлэг
75 Сүхбаатар Амаржаргал А 503 Тэтгэлэг
76 Бат Солонго А 503 Тэтгэлэг
77 Манкей Жаннур А 505 Тэтгэлэг
78 Ганбат Мижидсүрэн А 505 Тэтгэлэг
79 Эрдэнэчулуун Хишигдэлгэр А 507 Тэтгэлэг
80 Базаррагчаа Баттуяа А 513 Тэтгэлэг
81 Цэндсүрэн Баасандолгор А 528 Тэтгэлэг
82 Самба Солонго А 601 Тэтгэлэг
83 Батцэнгэл Золжаргал А 601 Тэтгэлэг
84 Хүдэрчулуун Хулан А 605 Тэтгэлэг
85 Цэнджав Сансарцэцэг А 605 Тэтгэлэг
86 Оч Нармандах А 611 Тэтгэлэг
87 Төмөрбаатар Батзул А 611 Тэтгэлэг
88 Батсуурь Энхзаяа А 618 Тэтгэлэг
89 Баттулга Солонго БА 301 Тэтгэлэг
90 Батбуян Уранчимэг БА 306 Тэтгэлэг
91 Болдбаатар Хосбаяр НАС 207 Тэтгэлэг
92 Мөнхбаяр Нарантуяа НАС 304 Тэтгэлэг
93 Амгаланбаатар Даваасүрэн НАС 304 Тэтгэлэг
94 Сайнбат Нямхорол НАС 403 Тэтгэлэг
95 Алагаа Гантуяа НАС 406 Тэтгэлэг
96 Жаргалсайхан Заниамядар НАС 502 Тэтгэлэг
97 Ганболд Болдбаяр НАС 502 Тэтгэлэг
98 Хайдав Одонтуяа НАС 502 Тэтгэлэг
99 Борхүү Ринченханд НАС 502 Тэтгэлэг
100 Жаргалсайхан Уянга НАС 505 Тэтгэлэг
101 Магсаржав Батдорж УАУ 303 Тэтгэлэг
102 Энхболд Буянжаргал УАУ 402 Тэтгэлэг
103 Нямбилэг Ариунбилэг УАУ 501 Тэтгэлэг
104 Ганбат Дөлгөөн ЭЗ 401 Тэтгэлэг
105 Жамъян Цэнгэлт-Од ЭЗ 401 Тэтгэлэг
106 Бум-Эрдэнэ Номин-Эрдэнэ ЭЗ 502 Тэтгэлэг
107 Даваасамбуу Гэрэлмаа ЭЗ 502 Тэтгэлэг

Бусад мэдээ, мэдээлэл